مرکز مدیریت پروژه افق از سال 1391  فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه از ابتدای شکل گیری با اتخاذ رویکردی آسیب شناسانه و عملی به نیازمندی های سازمان های کشور در حوزه مدیریت پروژه سازمانی، اقدام به سرمایه گذاری در راستای توسعه و دستیابی به راهکارها و ابزارهای برتر این حوزه در سطح بین الملل نمود. تداوم این حرکت که با استقبال چشمگیر بنگاه های اقتصادی کشور روبرو گردید، سبب شد تا بنیانگذاران افق با هدف تثبیت این برند به عنوان یک مجموعه متمرکز و تخصصی در زمینه مدیریت پروژه سازمانی شخصیت حقوقی و تجاری مستقلی را تاسیس نمایند. 

در تیرماه 1397 ، این موسسه موفق به اخذ مجوز برگزاری انحصاری کلیه دوره های سوئیس آیلند در خاورمیان و  ایران گردید.لذا دوره های برگزار شده با مدرک معتبر موسسه سوئیس آیلند به ارزش 16PDU ارائه می گردد که قابل استعلام در سایت انجمن مدیریت پروژه آمریکا (PMI) می باشد.جهت اطلاعات بیشتر به سایت رسمی سوییس آیلند در ایران مراجعه نمایید.

جهت مشاهده تقویم آموزشی سوییس آیلند اینجا را کلیک نماید و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و درخواست دوره مربوطه با شماره 44151557  و یا 09034041825 تماس حاصل فرمایید.